На головну  Карта сайту           Війти   

Конотопський інформаційно-історичний портал
 
Головна → Сьогодення
СЬОГОДЕННЯ

Яким буде завтрашній день нашого Конотопа? Яким ми передамо його у спадок нашим дітям і онукам? Це залежить сьогодні від кожного з нас, від всіх городян.

Щиро вітаємо вас і запрошуємо у невелику подорож до нашого міста, бо повну уяву про Конотоп можна скласти тільки безпосередньо завітавши до нас, відвідавши наші підприємства, фірми, організації, банки, детально ознайомившись з їх діяльністю.

Сьогодні наше місто, як і вся Україна, перебуває на переломному етапі свого розвитку: триває процес творення нового життя, пошуку шляхів подальшого руху.

Ми знову відкриваємо себе, аналізуємо і оцінюємо свої можливості. А вони насправді немалі: вдале географічне розташування, природні ресурси, потужний інтелектуальний потенціал і працьовиті руки, воля, твердість та патріотизм конотопців є тими ланками, з яких відродиться Конотоп.

Наше місто по праву називають залізничною брамою України на шляху з Росії до Європи і навпаки, адже залізниця, що з'єднала столиці двох держав – Київ і Москву — пролягла через Конотоп, і цей фактор відіграє важливу роль у нашому житті. Ми маємо досвід і готові і надалі бути своєрідними провідниками на кордоні України з Росією, забезпечувати якнайбільше сприяння для взаємовигідного співробітництва в обох напрямках.

Конотоп, як потужний промисловий центр, співпрацює майже з усіма регіонами України. Особливо вирізняються наші партнерські стосунки з Київщиною, Харківщиною, Донеччиною, Луганщиною та Полтавщиною.

Головними партнерами серед країн СНД залишаються міста та регіони Росії, Білорусі, Казахстану. В тій чи іншій формі місто співпрацює сьогодні з урядовими організаціями, органами місцевого самоврядування, громадськими інституціями та бізнесовими колами Польщі, США, Німеччини, Австрії, Туреччини, Ізраїлю та інших (всього більше 30) країн світу.

Основні наші зусилля спрямовані сьогодні на глибоке реформування економічного життя. Це відбувається шляхом приватизації в усіх секторах економіки і включення потужних важелю приватної ініціативи, реструктуризації виробництва, лібералізації ринку пращ, створення відповідного ринкового середовища. Ми відкриті до співробітництва. Спектр наших взаємин може бути різноманітним: створення спільних підприємств, участь у технічному переозброєнні промислових підприємств і впровадження нових технологій, підготовка фахівців і стажування студентів, спільна реалізація культурно-мистецьких та спортивних програм.

Гість нашого міста знайде в Конотопі не тільки економічний інтерес, а також полюбить нашу історію та пам'ятки культури, зможе відпочити на прекрасних теренах Присеймів'я, пізнати багато новою в естетичному та духовному плані.

Активна життєва позиція конотопців стане приємним аспектом спілкування під час встановлення ділових стосунків, а щирість і доброзичливість людей не залишать байдужими жодного гостя Конотопа.


Погода КонотопіFacebook YouTube Погода в Конотопі • Пошук по сайту • Оновлення© 2011 Конотоп від сивої давнини до сьогодення.