На головну  Карта сайту           Війти   

Конотопський інформаційно-історичний портал
 
Головна → Фотогалерея
Фотогалерея

Конотоп — сучасне містоКонотоп — сучасне місто

Тут ви можете знайти багато цікавого для себе: мешканці міста — побачать його в новому для себе ракурсі, гості — познайомляться з сучасним Конотопом, його пам’ятками історії, соборами та церквами, закладами культури і освіти.

Вулицями старого містаВулицями старого міста

Ви маєте можливість помандрувати вулицями нашого славетного і давнього міста. А зробити це можна за допомогою такого цінного першоджерела як фотокартки. Кожна фотокартка ніби цілий світ, який вже пішов від нас, але зберігає свої особливості — це зупинена мить історії.

Історія трамвайного управління у фотографіяхІсторія трамвайного управління у фотографіях

Трамвай — зручний та екологічно чистий вид транспорту. Звичайно, для нашого міста пуск першого трамвая став надзвичайною подією. А як все відбувалося ви можете дізнатися, подивившись нашу фотогалерею.

Фотографії залізничної лікарніФотографії залізничної лікарні

Здача в експлуатацію в кінці 60-х років XIX ст. залізниці, що проходить через Конотоп, обумовила збільшення числа робітників та викликала необхідність організації відомчої медицини. Таким чином у 1895—1897 роках виникла залізнична лікарня, яка на протязі всієї історії суттєво впливала на розвиток медицини у місті.


Погода КонотопіFacebook YouTube Погода в Конотопі • Пошук по сайту • Оновлення© 2011 Конотоп від сивої давнини до сьогодення.